Discordia Forum

Forum Dyskordian

Ogłoszenie

Forum zdechło. To znaczy czuło się źle, a myśmy mu nie udzielili pierwszej pomocy. Szukajcie nas... gdzie indziej. Heil Eris!

  • Index
  •  » Techniczne
  •  » Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

#1 2009-10-21 18:09:25

Papiez Chaosu

Mason 23 stopnia

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Ave Eris!
Ankietę powtarzamy, ponieważ miesiąc temu był remis!
Proszę się zastanowić oraz dać odpowiedź klikając odpowiednie pole w ankiecie.

Ave Eris!

Offline

 

#2 2009-10-21 22:48:50

Ex Nihilo Nihil ECJ

rekrut

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Jeśli podejmiecie decyzję o przejściu na Chaotycznie Prowadzone Forum to czujcie się serdecznie zaproszeni. Jeśli nie, to korona nikomu z głowy nie spadnie. Pozdrawiam serdecznie dyskordiańską brać. Ave Eris!


Czy pieprzniczką można solić? Czy solniczką można...

Dyskordia.PL źródłem Chaosu i Zepsucia!

Offline

 

#3 2009-10-22 13:21:03

Ephenoir

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Weto! Nikt nie pyta, czy może alternatywą byłyby przenosiny na Arenę Eryzyjską!

Offline

 

#4 2009-10-22 19:02:04

Papiez Chaosu

Mason 23 stopnia

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Ephenoir napisał:

Weto! Nikt nie pyta, czy może alternatywą byłyby przenosiny na Arenę Eryzyjską!

To jest powtórka sondy, czyli treść nie została zmieniona i tak miało być.

Ave Eris!

Offline

 

#5 2009-10-22 21:21:56

Ephenoir

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

A podobno decyzję podejmują użytkownicy... ;p

Offline

 

#6 2009-10-22 21:38:00

Blorp

uczeń

Zarejestrowany: 2009-08-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Nie możesz zabić tego, co jest martwe.

Offline

 

#7 2009-10-22 22:53:31

Ex Nihilo Nihil ECJ

rekrut

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Ephenoir napisał:

Weto! Nikt nie pyta, czy może alternatywą byłyby przenosiny na Arenę Eryzyjską!

Eph - przeginasz. O ile pamiętasz, gdy ta dyskusja powstała Twojego forum jeszcze nie było (założyłeś je pospiesznie w momencie, gdy pojawił się motyw połączenia naszych for). Weto, piękna sarmacka tradycja...


Czy pieprzniczką można solić? Czy solniczką można...

Dyskordia.PL źródłem Chaosu i Zepsucia!

Offline

 

#8 2009-10-22 23:00:06

Ephenoir

wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Wiem, kiedy powstała pierwsza ankieta, bo sam byłem jej inicjatorem, ale sytuacja się zmieniła i myślę że głoszenie nieugiętych haseł "lud decyduje", by następnie podjąć decyzję za jego plecami jest hipokryzją. Nie wiem w którym momencie przeginam.

I Arena Eryzyjska nie powstała w momencie gdy powstał motyw połączenia for, tylko dużo później - gdy oba fora umarły (tymczasem jedno zmartwychwstało, ale to już inna kwestia).

Offline

 

#9 2009-10-24 11:21:28

Ex Nihilo Nihil ECJ

rekrut

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Eph - zadałeś mi pewien czas temu pytanie co dalej z forum. Dostałeś odpowiedź, że znowu rozkręcamy i wiedziałeś to, jako jedna z nielicznych osób. Nie było zaskoczeniem dla Ciebie, że Chaotyczne będzie reanimowane, że chcemy połączyć oba fora i już widziałeś, że faktycznie coś zaczyna się dziać. Właśnie wtedy pojawiło się Twoje forum, raczej pospiesznie bo miało wystartować dopiero wczoraj, czyli 23 (tak wywnioskowałem z jednego wywiadu na dyskordia.info). Nie podoba Ci się nasza piaskownica i zrobiłeś własną - OK. Bardo chciałeś poza dysputą publiczną (przez gg) wprowadzać swoje pomysły na Chaotyczne i czujesz się urażony z braku takiej możliwości - OK, widać liczyłeś na specjalne względy. Stworzyłeś w najmniej odpowiednim momencie dodatkowy rozłam w naszym nielicznym środowisku - OK. Teraz byś chciał wtrącać się w dysputę, która Cię nie dotyczy - NIE. Nie bądź hipokrytą, przestań udawać zaskoczenie aktywnością na Chaotycznym i udowadniać wszystkim, że Chao wystartowało w momencie, gdy oba fora były zimne. Chao wystartowało w chwili, gdy Chaotyczne było ożywiane (o czym wiedziałeś i co już było widać) i Twoje forum odciągnęło część zarejestrowanych osób, których aktywność była bardzo mile widziana. Skończmy tę żenującą rozmowę.

Ave Eris!

PS: Oczywiście pisząc Chao nie mam na myśli "dawnego Chao", tylko Arenę a właściwie znajdujące się tam forum.

Ostatnio edytowany przez Ex Nihilo Nihil ECJ (2009-10-24 11:22:27)


Czy pieprzniczką można solić? Czy solniczką można...

Dyskordia.PL źródłem Chaosu i Zepsucia!

Offline

 

#10 2009-10-25 11:19:02

beesqp

Absurdalista Dnia Poprzedniego

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 96
Punktów :   
WWW

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Ex Nihilo Nihil ECJ napisał:

Bardo chciałeś poza dysputą publiczną (przez gg) wprowadzać swoje pomysły na Chaotyczne i czujesz się urażony z braku takiej możliwości - OK, widać liczyłeś na specjalne względy.

Niejawność pewnych ustaleń to chyba hobby Epha. Kilka tygodni temu, gdy pojawił się news o możliwości połączenia naszych for (discordia-forum i Chaotycznego...) bardzo namawiał mnie (również przez GG) na przyłączenie się do jego forum. Mimo, iż wiedział już o planowanej ankiecie, zależało mu bym decyzję podjął już, teraz i może jeszcze namówił ludzi z Chaotycznego... .
Gdy odpowiedziałem, że nie ja sam podejmuje takie decyzje ale użytkownicy podczas ankiety (o czym wszak wiedział), dostało mi się za to, że rzekomo zależy mi na zniszczeniu polskiego dyskordianizmu (???) I tak oto, małe nieznaczące forum, które założyłem dla zabawy po świetnej dyskusji z summersem na forum.hard-core.pl, stało się "głównym rozgrywającym"

I powtarzam po raz kolejny - gdybym w momencie zakładania forum, wiedział, że istnieje już Chaotyczne..., discordia-forum pewnie wogole nie powstałoby. Nie chce tworzyć kolejnych niepotrzebnych interaktywnych tworów, więc - zgodnie z wolą forumowiczów, przenoszę się na Chaotyczne... (gdzie zresztą zalogowany jestem od czasów napisania "Psałterza Dyskordiańskiego", czyli 09.09.09)
Wszystkim tym, którzy dobrze czuli się tutaj, polecam to samo, bądź, wedle uznania, dołączenie do forum Epha.

Zgodnie z propozycją Ex Nihilo Nihil ECJ forum (już jako twór nieżywy) będzie do oporu widniało w sieci, niech cieszy oczy,  a co!


Totus tuus, Eris !!!
...zAMENt...

Offline

 

#11 2009-10-25 17:11:24

Ex Nihilo Nihil ECJ

rekrut

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???

Ze swej strony mogę jedynie wyrazić radość z połączenia i zachęcić Was do wybrania Chaotycznie Prowadzonego Forum. Serdecznie zapraszam!

Ave Eris!


Czy pieprzniczką można solić? Czy solniczką można...

Dyskordia.PL źródłem Chaosu i Zepsucia!

Offline

 
  • Index
  •  » Techniczne
  •  » Zamykamy te forum i przenosimy sie na forum.dyskordia.pl ???
Hail Eris !! Hail All Discordia!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Budyně nad Ohří przegrywanie kaset vhs warszawa